• 0902 458 333
  • Branch office: Partizánska cesta 89, Banská Bystrica 97401
  • Certifikáty


Ty kolega

Ty kolega

Hľadáme skúseného a samostatného KOLEGU, sales-áka, ktorý pozná priemysel na Slovensku. Pracujeme s etablovanými značkami v oblasti mazív a olejov a našimi klientami sú renomované priemyselné podniky.

Môžeš bývať kdekoľvek na Slovensku, pretože Tvoji klienti sú v teréne. Výroba, automotive, v podstate sa naše produkty a riešenia používajú naprieč celým priemyslom. Práca v teréne, HO a porada „na firme" je spôsob, vďaka ktorému sme schopní našich klientov obsluhovať naprieč Slovenskom. Pomáha nám, že pracujeme s renomovanými značkami a máme referencie.

Kariéra - Olejári - Ty Kolega

Nepotrebujeme siahodlhé reporty, nebudeme kontrolovať tvoje GPS. Hľadáme človeka, ktorý rozumie predaju, dokáže nadviazať na históriu firmy a ktorý bude ponúkať klientom špičkový servis tak, ako sa o to snažíme doteraz.

Hovorí sa, že nevyberá si firma, vyberá si kandidát. My si však chceme vybrať tiež, vybrať si správne, správneho človeka, myslíme si totiž, že pre niekoho sme tá správna firma.Ponúkame vlastné zanietenie v kombinácii s peknou salesáckou robotou.
 
Ak si myslíš, že by sme sa mali stretnúť, vyplň nižšie uvedený formulár + vlož tvoje CV ako prílohu
 
Ohodnotenie: na základe Tvojich výsledkov  (od 1300 € do ∞ )

TPP, SZČO výhodou
Nástup: ASAP

 

 

 

Meno a priezvisko
E-mailový kontakt
Telefonický kontakt
Životopis

* povinné položky